How Cleaning Service

HAKKIMIZDA

VİP Tansfer hizmetlerinde uzun yıllardır lider konumda olan şirketimizle seyahatlerinizi unutulmaz kılın. 15 yıllık deneyimimizle, size en yüksek kalitede hizmet sunma misyonumuzla gurur duyuyoruz. Bakımlı ve lüks araçlarımız, sizin için özel olarak hazırlanır. Seyahatinizi daha konforlu ve keyifli hale getirmek için her ayrıntıyı özenle düşünüyoruz. Uzman şoförlerimiz, güvenli ve rahat bir yolculuk için hizmetinizdedir.

Daha Fazla Bilgi Edinin!

Tamamen yasalız, her yolculuk öncesi UEDTS Ulaştırma Bakanlığına bilgi veriliyor. Tüm yolcuların isim soyisimleri ve güzergah bilgileri işleniyor. Ne yolcular ne de aracımız herhangi bir polis kontrolünde ceza yemezler. Araçlarımız, TURSAB ve Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu D2 evraklarına sahiptir.

Gerek İstanbul Havalimanı gerekse Sabiha Gökçen Havalimanında İngilizce ve Arapça bilen rehber arkadaşlarımız vardır. Kendileri, misafirlerimizi yardım ederek araçlarına kadar eşlik etmektedirler.

Ücretsiz iptal ve değişiklik hakkınız vardır. Sizden yapmadığınız ya da iptal ettiğiniz bir transfer için ödeme kesinlikle istenmez.

BİZE ULAŞIN!

KARŞILAMALI HAVALİMANI HİZMETİ

VİP Tur Transfer olarak, seyahatlerinizde size özel ve konforlu bir havalimanı karşılama hizmeti sunuyoruz, yolculuklarınıza unutulmaz bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz

KİŞİLEŞTİRİLMİŞ TURLAR

Vip Tur Transfer olarak, kişileştirilmiş turlarınız için size özel ve konforlu bir havalimanı karşılama hizmeti sunuyoruz, yolculuklarınıza unutulmaz bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz.

×