Araçlarımız her yolculuk öncesi dezenfekte edilmektedir. Tüm araçlarımızın dezenfekte edildiğine dair belediye onaylı ve tarihli belge mevcuttur. Şoför arkadaşlarımızın hepsi düzenli sağlık taramalarından geçmektedir. Araçlarımız, ara bölmeli olup, şoför ile müşteri arasında paravan görevi görmektedir.
Tamamen yasalız, her yolculuk öncesi UEDTS Ulaştırma Bakanlığına bilgi veriliyor. Tüm yolcuların isim soyisimleri ve güzergah bilgileri işleniyor. Ne yolcular ne de aracımız herhangi bir polis kontrolünde ceza yemezler. Araçlarımız, TURSAB ve Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu D2 evraklarına sahiptir.
Gerek İstanbul Havalimanı gerekse Sabiha Gökçen Havalimanında İngilizce ve Arapça bilen rehber arkadaşlarımız vardır. Kendileri, misafirlerimizi kapıda karşılayıp, bavullarına yardım ederek araçlarına kadar eşlik etmektedirler.
Firma ile anlaşılan ücret harici herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Avrasya Tüneli, Osmangazi Köprüsü ve 3. Köprü geçiş ücretleri müşteriye aittir. Bunlar fiyat verirken göz önüne alınır ve müşteriye söylenir.
Ücretsiz iptal ve değişiklik hakkınız vardır. Sizden yapmadığınız ya da iptal ettiğiniz bir transfer için ödeme kesinlikle istenmez.